Hírek
2011. Augusztus 16. 07:41, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Zsebre vágja a Motorolát a Google
12, 5 milliárd dollárt fizetne a Motorola mobil kommunikációs részlegéért, a Motorola Mobility-ért a Google – jelentette be hétfőn az óriásvállalat. A megvásárolt részleg ugyanakkor nem veszíti el önállóságát.
Az informatikai mamutcég darabonként 40 dollárt veszi meg a Motorola részvényeit, összességében 12,5 milliárd dollárt fordítva a főként telefonokat gyártó részlegre. A Motorola Mobility az új tulajdonos ellenére sem olvasna be a Google-be, hanem önálló vállalati egységként üzemelne tovább; a teljes tranzakcióra legékésőbb 2012 végéig kerül sor – tközölte a hirado.hu.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
