Hírek
2018. Március 24. 11:39, szombat |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Czeglédi Zsolt
Vonattal ütközött egy személyautó Debrecennél

Összeütközött egy vonat és egy személyautó szombaton Debrecen külterületén - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel. Az M1 aktuális csatorna úgy tudja egy súlyos és kettő könnyebb sérültje van a balesetnek.
A közlemény szerint a baleset helyszínét, a Szordasi átjárót a mentés idejére lezárták, a vasúti közlekedés szünetel.
Az első információk szerint az autó vezetője és a vonat három utasa megsérült - tették hozzá.
A Mávinform azt közölte, a Tisztalökről Debrecenbe tartó vonat ütközött össze az autóval a vasúti átjáróban. A fénysorompó jól működött, piros jelzést adott a közúton közlekedők felé - tették hozzá.
A motorvonat az ütközés miatt kisiklott; az utasok közül ketten könnyebb sérülést szenvedtek, egyikük pedig a lábán szerzett sérülést.
A műszaki mentés ideje alatt Debrecen és Hajdúböszörmény között az utasokat vonatpótló buszok szállítják el - írták.
Az M1 aktuális csatorna szombat reggeli híradójában elhangzott, az autó sofőrje, egy nő súlyos sérüléseket szerzett az ütközésben. A vonat körülbelül öt métert tolta maga előtt a járművet.
A korábbi információkkal ellentétben a vonaton két utas sérült meg könnyebben - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -
2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld
Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport
A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.