Hírek
2011. Október 09. 14:41, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
Vettel újra megvédte világbajnoki címét
Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája harmadik lett a Forma-1-es Japán Nagydíjon, így négy futammal a zárás előtt behozhatatlan előnybe került, és megvédte világbajnoki címét.
A vasárnapi versenyt a brit Jenson Button (McLaren) nyerte, a spanyol Fernando Alonso (Ferrari) lett a második. A 24 éves és 98 napos Vettel, aki az idén eddig kilenc futamgyőzelmet könyvelhetett el, minden idők legfiatalabb kétszeres F1-es világbajnoka lett.
A címvédő, akinek a verseny előtt csak egy pont hiányzott az újabb sikeréhez, az élről rajtolt, de Buttonnak a viadal első harmada után sikerült megelőznie, majd Alonso is elébe került. (pr)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 16:00, kedd | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaiék nehéz, de nem lehetetlen helyzetben
Kerkez Milos és Szoboszlai Dominik klubjának, a Liverpoolnak kétgólos hátrányt kellene ledolgoznia hazai pályán a címvédő Paris Saint-Germain ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján ahhoz, hogy továbbjusson.
2026. Április 14. 15:00, kedd | Sport
Férfi kézilabda NB I - A Veszprém hat góllal megnyerte a Szeged elleni rangadót
A címvédő és listavezető Veszprém házigazdaként 30-24-re legyőzte a Szegedet a férfi kézilabda NB I hétfői rangadóján.
2026. Április 13. 15:00, hétfő | Sport
Piros Zsombor megnyerte a madridi challenger-tenisztornát
Az ötödik helyen kiemelt Piros Zsombor megnyerte a 98 ezer dollár (35,8 millió forint) összdíjazású madridi salakpályás férfi challenger-tenisztornát.
