Városlista
2025. augusztus 30, szombat - Rózsa

Hírek

2022. December 07. 06:43, szerda | Belföld
Forrás: Mti

Vége a benzinárstopnak

Vége a benzinárstopnak

Egyik pillanatról a másikra megszüntette a kedvezményes tankolás lehetőségét a kormány, a helyzet tarthatatlanságát miatt.

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter kedd este bejelentette, hogy a kormány kivezeti az árstopot a magyar kutakról, méghozzá azonnali hatállyal, vagyis december 6-án 23 órától már senki sem tankolhat 480 forintért sem benzint, sem dízelt, hiába rendelkezik nem céges, magyar gépjárművel.

A 95-ős benzin 641 forintba, a Diesel 699 forintba kerül mostantól.

Címkék: benzinárstop

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 30. 09:18, szombat | Belföld

Megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat

Hétfőn megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 (ADHU 25) nagyszabású országvédelmi gyakorlat, amely a rendszerváltás óta a Magyar Honvédség legnagyobb, legfontosabb és legkomplexebb művelete

2025. Augusztus 30. 09:16, szombat | Belföld

Lázár János: a nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk

A nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk - jelentette ki az építési és közlekedési miniszter a Lázárinfó Extra címmel tartott pénteki fórumán a tihanyi Tranzit fesztiválon.

2025. Augusztus 29. 07:17, péntek | Belföld

Nagy István: változásra van szükség a magyar mezőgazdaságban

Változásra van szükség a magyar mezőgazdaságban, a kihívásoknak csak úgy lehet megfelelni, ha önmagunkban megtaláljuk a változást -

2025. Augusztus 29. 07:14, péntek | Belföld

Az államtitkár szerint országosan csökkentek az otthon startos lakások árai

Országosan csökkentek az otthon startos lakások árai, miközben az ingatlanpiacon általánosságban nőttek az árak