Hírek
2011. November 21. 07:41, hétfő |
Belföld
Forrás: STOP/Autolabor.hu
Vadítóan gyönyörű kabrió a Jaguartól - VIDEÓ
Az XKR-S Convertible nem csak dögös, de piszok gyors is.
A Jaguar nagyszerű döntést hozott, amikor sorozatgyártásba küldte az XKR-S Coupét, de most még nagyobbat húztak. Megjelent ugyanis az XKR-S Convertible, ami a nyitott tető és a megerősített karosszéria ellenére ugyanolyan menetteljesítményekkel bír, mint a kupé kivitel. Ez egyben azt is jelenti, hogy az XKR-S Convertible a Jaguar valaha gyártott leggyorsabb kabriója.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 16. 07:13, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: közel a megállapodás a Mol és a szerb NIS közötti tárgyalásokban
2026. Január 16. 07:08, péntek | Belföld
Takács Péter: a kormány 1160 mentőautót cserélt le az elmúlt években
A kormány 1160 ügyeleti és mentési feladatot ellátó mentőautót cserélt le az elmúlt években
2026. Január 16. 07:07, péntek | Belföld
Vasárnapig enyhül az időjárás, utána ismét hűlni fog a levegő
Enyhül az időjárás, sokfelé azonban ködre, helyenként minimális ónos esőre lehet számítani, vasárnap újra hidegebb lesz - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője csütörtöki közleményében.
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
