Hírek
2013. Június 22. 13:36, szombat |
Helyi
Forrás: Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság
UV-fényben kiderült
Hamis pénzzel akart fizetni, de lebukott egy füredi asszony.
Hamis pénz kiadása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás a Balatonfüredi Rendőrkapitányságon egy 62 éves füredi nő ellen, aki 2013. június 20-án hamis 10.000 forintos bankjeggyel akart fizetni egy helyi üzletben.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint D. Endrénének tudomása volt arról, hogy a tízezres nem valódi, ezért mielőbb túl akart adni a bankón. Az eladó azonban észrevette, hogy az UV-fény alá tartott papírpénzről hiányoznak az eredetire jellemző tulajdonságok, így azonnal értesítette a Balatonfüredi Rendőrkapitányságot. A kiérkező rendőrök a nőt még a helyszínen elfogták és a Balatonfüredi Rendőrkapitányságra előállították. Gyanúsítotti kihallgatása során beismerő vallomást tett.
A Balatonfüredi Rendőrkapitányság 2013. június 21-én D. Endréné ügyében gyorsított bírósági eljárást kezdeményezett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Március 07. 14:00, szombat | Életmód
Parajd - Az előző év öt százalékára esett vissza tavaly a turistaforgalom Parajdon
2026. Március 07. 13:00, szombat | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: az amerikai hadiipar megnégyszerezi a különleges osztályú fegyverzet gyártását
Az Egyesült Államok hadiipari vállalatai megnégyszerezik a különleges osztályú fegyverzet gyártását - közölte Donald Trump amerikai elnök, miután a Fehér Házban fogadta a védelmi ipar legnagyobb cégeinek vezetőit pénteken.
