Hírek
2020. Május 25. 08:50, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Újra a kormányt kérdezik a képviselők

A képviselők hétfőn azonnali kérdéseket tehetnek fel a kormány tagjainak az Országgyűlésben.
A Ház aktuális kéthetes ülésének zárónapja délelőtt 11 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, majd két óra áll rendelkezésre az azonnali kérdésekre és válaszokra.
A képviselők előző hétfőn, az ülés első napján ugyanilyen hosszan tehettek fel azonnali kérdéseket, amelyek többsége a koronavírus-járvány kezeléséhez kapcsolódott.
A parlament múlt héten több mint húsz előterjesztés elfogadásáról döntött és a különleges gazdasági övezetek létrehozásáról is tárgyalt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 12. 08:25, vasárnap | Belföld
Stratégiai partnerséget kötött a 4iG Űr és Védelmi Zrt.-vel a Széchenyi István Egyetem
Stratégiai együttműködési megállapodást írt alá a 4iG Űr és Védelmi Zrt., valamint a győri Széchenyi István Egyetem Budapesten - közölte az egyetem az MTI-vel pénteken.
2025. Október 12. 08:21, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen
A mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen - írta Orbán Viktor miniszterelnök szombat reggeli Facebook bejegyzésében.
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.