Hírek
2018. Május 04. 09:02, péntek |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Úgy megütötte a 19 éves, hogy meghalt - Támadás Tatabányán
Halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást – őrizetbe vétele mellett – egy 19 éves férfi ellen a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság.
A gyanú szerint a tettes április 24-én 18 óra körül egy tatabányai lakótelepen, az utcán megütötte a sértettet, aki a földre zuhant. A mentőszolgálat munkatársai a bántalmazott 46 éves férfit életveszélyes fejsérüléssel vitték kórházba, ahol május 3-án életét vesztette.
A rendőrök még május 3-án a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 19 éves helyi lakost előállították. Sz. Zsoltot a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
