Hírek
2018. Március 05. 16:09, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mti
Tűzesetben halt meg egy férfi Edelényben
Tűz ütött ki egy családi ház pincéjében hétfőn Edelényben, a tűzoltók az épületben egy férfit holtan találtak - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője az MTI-vel.
Dojcsák Dávid tájékoztatása szerint a szendrői és kazincbarcikai hivatásos tűzoltók gyorsan elfojtották a lángokat, a tűz nem terjedt tovább, de az épület füsttel telítődött.
A tűzoltók a ház átszellőztetése és átvizsgálása közben találtak a férfire, akin a mentők már nem tudtak segíteni. Az eset körülményeit szakértők bevonásával vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
