Hírek
2019. Március 26. 14:16, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Tűz miatt kiürítettek egy szolnoki bevásárlóközpontot

Kigyulladt egy szeméttömörítő gép egy bevásárlóközpont földszintjén kedden kora délután Szolnokon, az áruházat kiürítették - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Németh Ádám elmondta, több mint háromszáz ember hagyta el az épületet.
A füst nem jutott be az Ady Endre úti pláza üzletterébe, az épületet ventilátorral szellőztetik.
Hozzátette, a bevásárlóközpont dolgozói kezdték meg a tűz oltását porral oltóval, mielőtt a város hivatásos tűzoltói kiérkeztek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 12. 08:25, vasárnap | Belföld
Stratégiai partnerséget kötött a 4iG Űr és Védelmi Zrt.-vel a Széchenyi István Egyetem
Stratégiai együttműködési megállapodást írt alá a 4iG Űr és Védelmi Zrt., valamint a győri Széchenyi István Egyetem Budapesten - közölte az egyetem az MTI-vel pénteken.
2025. Október 12. 08:21, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen
A mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen - írta Orbán Viktor miniszterelnök szombat reggeli Facebook bejegyzésében.
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.