Hírek
2018. December 21. 14:14, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Többfelé kismértékben javult a levegő minősége

Az országban többfelé javult kissé a levegő minősége – közölte a tisztifőorvos pénteken Facebook-oldalán.
Putnokon azonban továbbra is egészségtelen a levegőminőség a magas szálló por tartalom miatt.
Emellett 19 helyen kifogásoltnak minősítették a levegőt: Budapesten, Dunaújvárosban, Egerben, Győrben, Kecskeméten, Miskolcon, Nyíregyházán, Pécsen, Sajószentpéteren, Salgótarjánban, Szolnokon, Százhalombattán, Szegeden, Székesfehérváron, Szombathelyen, Tökölön, Vácon, Várpalotán és Veszprémben.
Az arra érzékenyeknél továbbra is jelentkezhetnek légzőszervi tünetek, például köhögés, légúti irritáció. A kerékpárosok számára javasolják a megfelelő védőmaszkok használata. Emellett mindenkinek azt ajánlják, hogy a szabadban kerüljék az intenzív testmozgást, a hidegre való tekintettel öltözködjenek rétegesen – írta a tisztifőorvos.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 12. 08:25, vasárnap | Belföld
Stratégiai partnerséget kötött a 4iG Űr és Védelmi Zrt.-vel a Széchenyi István Egyetem
Stratégiai együttműködési megállapodást írt alá a 4iG Űr és Védelmi Zrt., valamint a győri Széchenyi István Egyetem Budapesten - közölte az egyetem az MTI-vel pénteken.
2025. Október 12. 08:21, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen
A mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen - írta Orbán Viktor miniszterelnök szombat reggeli Facebook bejegyzésében.
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.