Hírek
2015. Szeptember 12. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Több mint 800 próbaidős rendőr tesz esküt hétfőn Budapesten
Több mint 800 új, próbaidős rendőr tesz esküt hétfőn Orbán Viktor miniszterelnök jelenlétében - tájékoztatta Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke pénteken az MTI-t.
A Miniszterelnöki Sajtóirodának a kormányzati honlapon megjelent sajtómeghívójából kiderül: a mintegy 860 fős állományt a Készenléti Rendőrség Határrendészeti Igazgatóságának állományába nevezik ki, és a budapesti Hősök terén ünnepélyes keretek között teszik le esküjüket. A kormányfő az eseményen beszédet mond.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld
UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság
Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul
2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld
A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot
A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.
2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld
Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni
Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld
Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál
A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.
