Hírek
2011. Szeptember 17. 19:04, szombat |
Helyi sport
Forrás: infoveszprem.hu
Szurkolói busz indul Kielcébe!
Szurkoljunk együtt a Veszprémnek Lengyelországban is!!
Szurkolói buszt indítunk a Kielce-MKB Veszprém Bajnokok Ligája mérkőzésre!!
Indulás:
2011.szeptember 30-án, 19:00-kor
Szombaton szabadprogram Krakkóban,este szállás Kielcében!!
Vasárnap a mérkőzés megtekintése,utána hazaindulás!!
Részvételi díj: 18.000Ft+jegy
Érdeklődni: Bajnóczi Máténál a 70/561-6447 és 20/315-7918 telefonszámokon!!
Szurkoljunk együtt a Veszprémnek!!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
2026. Június 21. 15:00, vasárnap | Életmód
Meteorológia: megdőlt az országos melegrekord szombaton
Az előzetes adatok alapján megdőlt az országos melegrekord szombaton - közölte a HungaroMet Zrt. szombat délután a Facebook-oldalán.
2026. Június 21. 14:00, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás jelezte, hogy jogi eszközök alkalmazásával is ellenáll az eltávolítását célzó erőfeszítéseknek
2026. Június 21. 11:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
Elkészült, a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának és nyilvános online egészségügyi kommunikációjának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást












