Hírek
2011. Szeptember 17. 19:04, szombat |
Helyi sport
Forrás: infoveszprem.hu
Szurkolói busz indul Kielcébe!
Szurkoljunk együtt a Veszprémnek Lengyelországban is!!
Szurkolói buszt indítunk a Kielce-MKB Veszprém Bajnokok Ligája mérkőzésre!!
Indulás:
2011.szeptember 30-án, 19:00-kor
Szombaton szabadprogram Krakkóban,este szállás Kielcében!!
Vasárnap a mérkőzés megtekintése,utána hazaindulás!!
Részvételi díj: 18.000Ft+jegy
Érdeklődni: Bajnóczi Máténál a 70/561-6447 és 20/315-7918 telefonszámokon!!
Szurkoljunk együtt a Veszprémnek!!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 20:00, péntek | Külföld
Csökkent a kábítószerrel kapcsolatos büntetőügyek száma Kínában
Több mint egyharmadával csökkent az előző évhez képest a kábítószerrel kapcsolatos büntetőügyek száma Kínában
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 12:00, péntek | Külföld
Megdőlt a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában
Megdőlt szerdán a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában.
2026. Június 26. 10:41, péntek | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: a Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll
A Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök csütörtökön












