Hírek
2011. Szeptember 17. 19:04, szombat |
Helyi sport
Forrás: infoveszprem.hu
Szurkolói busz indul Kielcébe!
Szurkoljunk együtt a Veszprémnek Lengyelországban is!!
Szurkolói buszt indítunk a Kielce-MKB Veszprém Bajnokok Ligája mérkőzésre!!
Indulás:
2011.szeptember 30-án, 19:00-kor
Szombaton szabadprogram Krakkóban,este szállás Kielcében!!
Vasárnap a mérkőzés megtekintése,utána hazaindulás!!
Részvételi díj: 18.000Ft+jegy
Érdeklődni: Bajnóczi Máténál a 70/561-6447 és 20/315-7918 telefonszámokon!!
Szurkoljunk együtt a Veszprémnek!!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 28. 19:03, vasárnap | Belföld
Hőség - Magyar Péter: a kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől
A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden munkáltatót - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután.
2026. Június 28. 16:42, vasárnap | Belföld
Július 1-től lép hatályba a 3 eurós uniós vámszabály
Július 1-jétől Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós vámot kell fizetni
2026. Június 28. 11:49, vasárnap | Belföld
Kapitány István: Magyarország részese az európai energiatárolásról szóló megállapodásnak
Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására
2026. Június 28. 08:50, vasárnap | Külföld
A szerb elnök bejelentette a lemondását, de azt is, hogy a politikában marad
Néhány héten belül lemond a szerb köztársasági elnöki tisztségéről Aleksandar Vucic,












