Hírek
2011. Szeptember 17. 19:04, szombat |
Helyi sport
Forrás: infoveszprem.hu
Szurkolói busz indul Kielcébe!
Szurkoljunk együtt a Veszprémnek Lengyelországban is!!
Szurkolói buszt indítunk a Kielce-MKB Veszprém Bajnokok Ligája mérkőzésre!!
Indulás:
2011.szeptember 30-án, 19:00-kor
Szombaton szabadprogram Krakkóban,este szállás Kielcében!!
Vasárnap a mérkőzés megtekintése,utána hazaindulás!!
Részvételi díj: 18.000Ft+jegy
Érdeklődni: Bajnóczi Máténál a 70/561-6447 és 20/315-7918 telefonszámokon!!
Szurkoljunk együtt a Veszprémnek!!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 16:00, hétfő | Külföld
Iráni konfliktus - Az izraeliek elsöprő többsége szerint Irán nyerte meg a háborút
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 11:00, hétfő | Életmód
Hőség - Folytatódik a kánikula a héten
A jövő héten folytatódik a kánikula: a hét elején általában 30 és 35 Celsius-fok között alakul a csúcshőmérséklet, míg a hét végén már jellemzően 33-38 fok várható a legmelegebb órákban.












