Hírek
2012. Január 14. 14:40, szombat |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Szuper Levente Kazahsztánba igazolt
Szuper Levente, a magyar jégkorong-válogatott kapusa a kazah Arisztan Temirtau csapatához szerződött.
A 31 éves hálóőr családja arról tájékoztatta szombaton az MTI-t, hogy a mostani szezonban a tengerentúli CHL ligában szerepelt játékos az idény végéig kötelezte el magát új csapatához, amely anyagilag nagyon kedvező ajánlatot tett számára.
„Levente a szombatot utazással tölti, és vasárnap érkezik Budapestre, a jövő héten pedig a kazah vízumot intézi. Amit nekem elmondott, hogy a csapat azt tervezi, hamarosan az orosz profi bajnokságban, a KHL-ben szerepel. Fontos volt az is, hogy viszonylag közelebb lehet feleségéhez, aki áprilisra várja gyermeküket” – mondta Szuper édesanyja.
Szuper az Arizona Sundogs csapatával kezdte meg a 2011/2012-es kiírást, majd a múlt héten a szintén CHL-es Missouri Maverickshez igazolt. A ligában 16 meccsen védett, s 91,9 százalékos hatékonysággal fogta az ellenfelek lövéseit, amivel az egyik legjobb volt a bajnokság kapusai között.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:56, csütörtök | Sport
Európa-liga - A Ferencváros nagy lépést tehet a nyolcaddöntő felé is
2025. December 11. 06:49, csütörtök | Sport
Női kézilabda-vb - Nem jutott a legjobb négy közé a magyar válogatott
2025. December 10. 07:10, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai góljával nyert a Liverpool
Szoboszlai Dominik tizenegyesgóljával a Liverpool 1-0-ra legyőzte idegenben az Internazionalét a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszában, a hatodik forduló keddi játéknapján.
