Hírek
2012. Június 06. 07:44, szerda |
Helyi
Forrás: VMRFK
Szolgálaton kívüli rendőrtiszt buktatta le a kábítószerest
Hétfőn az esti órákban a Budapestről Veszprémbe közlekedő buszjáraton egy szolgálaton kívüli rendőrtiszt észlelte, hogy egy 20 év körüli férfinál marihuanának tűnő növényi törmelék van egy zacskóban.
Egyből szolgálatba helyezte magát és a személyt igazoltatta, valamint elszámoltatta a növényi törmelék eredetével kapcsolatban. Mivel az intézkedés alá vont elismerte, hogy kábítószert tart magánál, ezért a rendőr telefonon értesítette a kapitányság ügyeletét. Ezt követően a járőrök a buszmegállóból a rendőrségre állították elő a 21 éves fiatalembert, ahol lefoglalták tőle a kábítószergyanús anyagot és megtörtént kihallgatása is. Ennek során a férfi a bűncselekmény (visszaélés kábítószerrel) elkövetését elismerte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
