Városlista
2025. május 23, péntek - Dezső

Hírek

2018. Február 23. 17:09, péntek | Belföld
Forrás: police.hu

Szekrény alá szorult 91 éves férfin segítettek a rendőrök Kővágóőrsön

Szekrény alá szorult 91 éves férfin segítettek a rendőrök Kővágóőrsön

A badacsonytomaji járőrök segítsége időben érkezett.

A Badacsonytomaji Rendőrőrs munkatársait február 21-én délután a lakossági kapcsolattartás során Kővágóőrsön kereste fel két helyi lakos, mert elmondásuk szerint egy helybeli 91 éves férfit aznap még nem láttak, és a házának redőnyei is le vannak engedve.

Varga Ferenc törzszászlós és Szőke Gábor őrmester megjelentek az idős férfi lakóhelyénél, majd többszöri kopogtatás után bementek az ingatlanba, ahol a férfit a hálószobában a földön fekve találták meg. A segítségre szoruló elmondta, hogy otthonában megszédült, elesett és a lába beszorult a szekrény alá.

A rendőrök ezt követően értesítették a mentőszolgálat munkatársait, akik a sérültet kórházba szállították.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld

NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett

Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.

2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld

Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell

A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon

2025. Május 23. 07:22, péntek | Belföld

OGY - A jövő évi költségvetés megalapozásáról és az adótörvényekről is tárgyal a parlament

A jogi személyekről, a jövő évi költségvetés megalapozásáról, az adószabályokról és a nemzeti bankról szóló törvény módosításáról is tárgyal pénteki ülésén az Országgyűlés.

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld

Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét

Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.