Hírek
2011. Szeptember 28. 07:45, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Sípszó után könyökölte arcon
Újabb két játékost tiltottak el fejre irányuló támadás miatt az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).
A múlt pénteki Minnesota Wild-Columbus Blue Jackets felkészülési mérkőzésen a hazaiaktól Brad Staubitz, a vendégektől pedig James Wisniewski taglózta le ellenfelét.
Előbbi összesen hét (4 előidény- és 3 alapszakaszmeccs), utóbbi 12 (4, 8) mérkőzésen nem léphet pályára. Wisniewski büntetése azért is súlyosabb, mert már volt hasonló cselekedete, ráadásul most a sípszó után könyökölt Cal Clutterback arcába.
Az NHL-ben ettől az idénytől kezdve sokkal szigorúbban ítélik meg a fejre irányuló támadásokat és a palánkra lökéseket. A felkészülési szakaszban a mostani két esettel együtt összesen öt játékos kapott már hosszabb-rövidebb eltiltást. (rá)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:24, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - Metzi győzelmével nagy lépést tett a csoportelsőség felé a Győr
A címvédő Győr 27-24-re győzött a két magyar játékossal felálló francia Metz HB vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati rangadóján.
2026. Január 10. 09:11, szombat | Sport
Férfi kézilabda Eb-felkészülés - Tízgólos magyar siker Románia ellen
A magyar férfi kézilabda-válogatott 33-23-ra legyőzte Romániát a péntek este Győrben rendezett Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen.
2026. Január 05. 06:56, hétfő | Sport
Varga Barnabás vasárnap megérkezett az AEK Athénhoz
Varga Barnabás válogatott labdarúgó vasárnap este megérkezett Görögországba az AEK Athén csapatához.
2026. Január 04. 09:25, vasárnap | Sport
Darts-vb - Littler megvédte a címét
A címvédő angol Luke Littler nyerte a Londonban rendezett darts-világbajnokságot, mivel a szombati döntőben 7-1-re legyőzte a holland Gian van Veent.
