Hírek

2011. November 29. 20:21, kedd | Helyi sport
Forrás: infoveszprem.hu

Sima győzelem az Orosháza ellen

A hétvégi vereség után, a hazai bajnokságban, 23 gólos sikerrel vígasztalódott az MKB Veszprém.

A Veszprém a hétvégi vereséget követően győzelemmel igyekezett kicsit megnyutatni a szurkolók kedélyeit, az Orosháza pedig a tisztes helytállás reményében érkezett a bakonyaljára.

Az első negyedórában állva hagyta a vendégeketa veszprémi csapat, és egészen a 13-ik percig nem is tudták bevenni a sérüléséből visszatérő Fazekas kapuját. Ekkor az orosházi Kovács Attila volt eredményes.

Fokozatosan húztak el a veszprémiek és a félidő közepére már 10 góllal jártak előrébb, kűzdött az Orosháza de nem sikerült elérnie a 10 gólt, a félidő 24-9 az MKB javára.

A második félidő ott folytatódott ahol az első abbamaradt, a Veszprém nagy bizonyítási vággyal lépett a pályára és folyamatosan növelte előnyét. A félidő felére már 20 gól lett a különbség. És végül nagy arányú győzelmet aratott a jól küzdő orosházi csapat ellen.

MKB Veszprém KC - Orosházi FKSE-Alexandra 44-21 (24-9)

A Veszprém legjobb góllövői: Iváncsik T 10, Vedran 7, Vilovski 5, Iváncsik G. 5, Gulyás 4, Perez 4, Korazija 3, Ilyés 3, Timuzsin 1, Vujin 1, Császár 1.

Az Orosházából a 7 gólos Milan Mazic emelhető csak ki. További gólszerzők: Benák 3, Harsányi 2, Kovács 2, Balda 2, Lászlai 2, Bali 1, Raffai 1, Maric 1.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 27. 12:16, szombat | PR

Az év felelős foglalkoztatója a Jánosik Kft.

Év felelős foglalkoztatója díjat nyert a Jánosik és Társai Kft. a nagyvállalati kategóriában.

2024. Április 27. 06:00, szombat | Életmód

Erdősítés: Cél, hogy 2030-ra az ország területének 27 százaléka legyen erdős terület

A kormány célja, hogy 2030-ra az ország területének 27 százaléka erdővel, fával borított terület legyen - hangsúlyozta az Agrárminisztérium (AM) parlamenti államtitkára pénteken a Csongrád-Csanád vármegyei Dócon.

2024. Április 27. 06:00, szombat | Kék hírek

Székkel támadt tanárára egy diák, vádat emeltek ellene

A 9. osztályos tanulók a tanórán székkel támadt tanárára az egyik szolnoki iskolában - tudatta a főügyészség helyettes sajtószóvivője pénteken közleményben az MTI-vel.

2024. Április 27. 06:00, szombat | Belföld