Hírek
2022. Május 13. 17:08, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti/police.hu
Rengeteg pénzt találtak két lebukott drogdílernél

A gyanú szerint kábítószerrel kereskedő két férfit fogtak el és tartóztattak le Heves megyében - közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense csütörtökön az MTI-vel.
Mezeiné Kovács Nikoletta tájékoztatása szerint a Heves városi otthonában elfogott két férfit azzal gyanúsítják, hogy több mint egy éve jelentős mennyiségben árulnak kábítószernek minősülő anyagot a településen. A rendőrök a rajtaütéssel egyidőben további négy helyszínen is házkutatást tartottak, ahol a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda bankjegy-kereső kutyáját is bevetették - jelezte.
A sajtóreferens szerint a más bűncselekmények elkövetése miatt jelenleg bűnügyi felügyelet alatt álló S. Krisztiánt akció közben érték tetten, amint éppen két férfinak adott el kábítószergyanús anyagot.
A 36 éves férfi és a 43 éves B. Lajos lakóhelyén több mint 30 millió forintot, nagy értékű személykocsikat, motorkerékpárokat, ékszereket, valamint több, vélhetően gáz- és riasztó fegyvert, illetve jelentős mennyiségű új pszichoaktív anyagot foglaltak le.
Mezeiné Kovács Nikoletta emlékeztetett: az egri nyomozók a napokban egy ostorosi és egy andornaktályai férfit is elfogtak kábítószer birtoklás gyanúja miatt és eljárás indult több fogyasztó ellen is, akik vásároltak a terjesztőktől.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.