Hírek
2017. Április 10. 07:30, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Rengeteg baleset történt a hétvégén – ketten meghaltak
Két balesetben ketten haltak meg a hétvégén az ország közútjain - közölte a rendőrség hétfő reggel internetes oldalán.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) közleménye szerint az elmúlt 72 órában a rendőrök 138 személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, ebből két halálos kimenetelű közlekedési balesetben két ember életét vesztette, 29 súlyos és 107 könnyű sérüléssel végződött.
A rendőrök 616 embert fogtak el, közülük 125-öt körözés alapján, 406-ot pedig bűncselekmény elkövetésén értek tetten. 569 személyt állítottak elő, köztük 250-et bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt, további 47-et ittas vezetés gyanúja miatt. Biztonsági intézkedésre 346 esetben volt szükség - olvasható a police.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
2026. Május 12. 09:00, kedd | Belföld
OGY - Gajdos László: a szennyező cégek Európa legnagyobb bírságára számíthatnak
2026. Május 12. 07:33, kedd | Belföld
Megalakult az új Országgyűlés – az IPOSZ szerint a kkv-kat érintő döntéseknél nagyobb szerepet kell kapniuk az érdekképviseleteknek
Az áprilisban megválasztott képviselők ünnepélyes eskütételével szombaton megalakult az új Országgyűlés.
2026. Május 12. 07:14, kedd | Belföld
Korrupció miatt őrizetbe vettek egy volt országgyűlési képviselőt
Őrizetbe vett az ügyészség egy volt országgyűlési képviselőt korrupció és fiktív foglalkoztatás gyanúja miatt hétfőn - tájékoztatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) az MTI-t.
