Hírek
2011. Október 10. 10:35, hétfő |
Helyi sport
Forrás: Centrum SE
Remek szezonkezdés a CENTRUM SE birkózóinál: 2 versenyen 19 érem!
Két hete megkezdődött a kötöttfogású évad a birkózók országos bajnokságában. A startpisztoly az OB futam területi döntőjén dörrent el a veszprémi csapat számára.
A Kaposváron megrendezett verseny egyben rangsor verseny is volt, amelyen keresztül a legjobbak feljuthattak az OB döntőbe. A három korcsoport számára kiírt viadal remekül záródott, hiszen a Centrum SE négy birkózóval képviselte városunkat a megmérettetésen, amelyen valamennyien dobogós helyen végeztek, így az egy hónap múlva esedékes OB döntőbe is bejutottak.
A csapat tagja: Krebsz Martin, Krebsz Botond, Krebsz Kolos és Jákói Márk.
A verseny után nem volt túl sok idő a pihenésre, hiszen szombaton Veszprémben rendezték az U23-as korosztály versenyével párhuzamosan a Véniss Sándor Emlékversenyt. A nemzetközi környezetben zajló versenyt tavaly összesítettben a Centrum SE nyerte, és idén sem lett volna másként, de sajnos, most nem számolták a csapatpontokat.A versenyre 16 fővel nevező csapatból mindenki pontszerző helyen végzett, még az újoncként most debütáló Fürst Péter (Kossuth Iskola) is – remek birkózásának köszönhetően - begyűjtött egy ezüstérmet!
Összesítve egy arany, hét ezüst, hét bronz és egy negyedik helyezést gyűjtött be a csapat, amely igazán szép teljesítménynek mondható!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 15:00, péntek | Helyi
Donald Trump: fokozni kell az amerikai-kínai együttműködést
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
