Hírek
2011. November 23. 15:41, szerda |
Sport
Forrás: mno.hu
Priskin egy hónapig a Derby játékosa lesz
Az Ipswich Townnál mellőzött Priskin Tamást év végéig kölcsönadta csapata, a szintén Championshipben szereplő Derby County csapatának.
A Derby Countynak nagy szüksége van egy csatárra, ugyanis Steven Davies, Nathan Tyson és Theo Robinson is megsérült.
A 25 éves Priskin mindössze egyszer kapott lehetőséget ebben a szezonban Paul Jewelltől, aki kijelentette, hogy a magyar válogatott játékos nyugodtan távozhat.
Priskin 2009 augusztusában igazolt a Traktorosokhoz, de eddig csak 28 bajnokin kapott szerepet kezdőként. Kétszer volt már kölcsönben, a QPR-nál és a Swansea Citynél is.
A Derby 11., az Ipswich 16. a 24 csapatos bajnokságban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 09:00, kedd | Sport
Milánó 2026 - Pavlova: ennél jobban nem csinálhattuk volna
A Pavlova Maria, Sviatchenko Alexei műkorcsolyázó páros női tagja szerint két tökéletes programot futottak partnerével a milánói téli olimpián, melyen negyedik helyen végeztek.
2026. Február 16. 16:00, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Győzelmével a tabella élén a Győr
A Győr egygólos meccsen győzte le a vendég Kisvárda együttesét a labdarúgó NB I 22. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén, ezzel a tabella élére állt.
2026. Február 14. 11:00, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Megvan az Újpest idei első győzelme
Az Újpest hazai pályán 2–1-re nyert a tizenegyest hibázó Debrecen ellen a labdarúgó Fizz Liga 22. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén, és ezzel megszerezte idei első győzelmét.
2026. Február 13. 11:00, péntek | Sport
Nemzetek Ligája - Az ukrán, a georgiai és az északír csapattal egy csoportban a magyarok
A magyar labdarúgó-válogatott Ukrajna, Georgia és Észak-Írország csapatával találkozik majd a 2026/2027-es Nemzetek Ligája B divíziójának 2-es csoportjában.
