Hírek
2021. Augusztus 16. 08:47, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Őrjöngött, majd a levegőbe lőtt és fenyegetőzött egy éttermnél
A 38 éves férfi egyet a levegőbe lőtt, az eset során nem sérült meg senki.
Szombaton 22 óra 36 perckor egy férfi Hatvanban az egyik étteremnél ordibált, és egy fegyverrel fenyegetőzött, valamint az utcán a levegőbe egy lövést is leadott.
A hatvani rendőrök a bejelentést követően azonnal a helyszínre mentek, ahol elfogtak egy 38 éves helyi férfit, aki elismerte, hogy valóban lőtt egyet egy engedély nélkül tartott gáz- és riasztófegyverrel, melyet a rendőrök lefoglaltak – közölte a rendőrség.
A hatvani férfit előállították a rendőrkapitányságra, ahol felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett miatt indult ellene eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
