Városlista
2026. június 27, szombat - László

Hírek

2011. Október 18. 08:32, kedd | Helyi sport
Forrás: Centrum SE

Nemzetközi birkózó sikerek Kalocsán

Nemzetközi birkózó sikerek Kalocsán

A Centrum SE mind a tíz versenyzője dobogós helyen végzett!

Szombaton nemzetközi versenyen vettek részt a Centrum Sport Egyesület birkózói Kalocsán. A Deák Ferenc Emlékverseny immár 22. alkalommal került megrendezésre, amelyre 11 hazai és határon túli csapat hozta el legjobb versenyzőit. A négy korosztály számára kiírt megmérettetés a városi sportcsarnokban került megrendezésre, ahol izgalmas, sok esetben parázs csatákat láthatott a közönség.

A veszprémi alakulat jól sáfárkodott erejével, így mind a tíz versenyzője dobogós helyen végzett:

I. helyezett:

Ihász Dávid
Krebsz Martin
Márkus Ádám

II. helyezett:

Jákói Márk
Márkus Bánk

III. helyezett:

Nagy Gergő
Németh Donát
Krebsz Botond
Fürst Péter
Krebsz Kolos

A végelszámolás is kellemes meglepetést hozott a Janku-Túri edzőpáros irányítása alatt felkészülő sportolóknak, hiszen összesítettben a dobogó második fokára állhatott fel a csapat.

A Centrum SE képei elérhetőek a képgalériában!


Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 27. 18:00, szombat | Külföld

Sári Zsolt: a magyar múzeumok jövőjét is érintő szakmai kérdésekről tanácskoznak az ICOM párizsi ülésén

A magyar múzeumok jövőjét is érintő, átfogó szakmai kérdésekről tanácskoznak a fennállásának 80. évfordulóját ünneplő Múzeumok Nemzetközi Tanácsa (ICOM) csütörtöki ülésén Párizsban

2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld

Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága

Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága

2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld

Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág

A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben

2026. Június 27. 06:40, szombat | Sport

Vb-2026 - A franciák simán nyerték a norvégok elleni csoportrangadót

A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább,