Hírek
2011. Október 18. 08:32, kedd |
Helyi sport
Forrás: Centrum SE
Nemzetközi birkózó sikerek Kalocsán
A Centrum SE mind a tíz versenyzője dobogós helyen végzett!
Szombaton nemzetközi versenyen vettek részt a Centrum Sport Egyesület birkózói Kalocsán. A Deák Ferenc Emlékverseny immár 22. alkalommal került megrendezésre, amelyre 11 hazai és határon túli csapat hozta el legjobb versenyzőit. A négy korosztály számára kiírt megmérettetés a városi sportcsarnokban került megrendezésre, ahol izgalmas, sok esetben parázs csatákat láthatott a közönség.
A veszprémi alakulat jól sáfárkodott erejével, így mind a tíz versenyzője dobogós helyen végzett:
I. helyezett:
Ihász Dávid
Krebsz Martin
Márkus Ádám
II. helyezett:
Jákói Márk
Márkus Bánk
III. helyezett:
Nagy Gergő
Németh Donát
Krebsz Botond
Fürst Péter
Krebsz Kolos
A végelszámolás is kellemes meglepetést hozott a Janku-Túri edzőpáros irányítása alatt felkészülő sportolóknak, hiszen összesítettben a dobogó második fokára állhatott fel a csapat.
A Centrum SE képei elérhetőek a képgalériában!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 18:00, szombat | Külföld
Sári Zsolt: a magyar múzeumok jövőjét is érintő szakmai kérdésekről tanácskoznak az ICOM párizsi ülésén
A magyar múzeumok jövőjét is érintő, átfogó szakmai kérdésekről tanácskoznak a fennállásának 80. évfordulóját ünneplő Múzeumok Nemzetközi Tanácsa (ICOM) csütörtöki ülésén Párizsban
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 27. 06:40, szombat | Sport
Vb-2026 - A franciák simán nyerték a norvégok elleni csoportrangadót
A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább,






