Városlista
2025. október 12, vasárnap - Miksa

Hírek

2016. November 25. 10:38, péntek | Belföld
Forrás: mti

Műanyagdarabok kerülhettek egy osztrák gyártmányú kompótba

Műanyagdarabok kerülhettek egy osztrák gyártmányú kompótba

Műanyagdarabok kerülhettek a gyártás során az osztrák efko Frischfrucht und Delikatessen GmbH. által előállított kompótokba, ezért visszahívják a terméket

- közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) pénteken az MTI-vel. A termékeket az előállító ország mellett további 9 tagállamban értékesítették, köztük Magyarországon is.

A hatóság kéri a fogyasztókat, hogy aki - akár üzletben, akár webáruházban - vásárolt a termékből, ne fogyassza el.

Az efko Frischfrucht und Delikatessen GmbH. vállalkozás hivatalos tájékoztatása szerint a termék visszavihető a vásárlás helyére, ahol visszatérítik a vételárát - tartalmazza a közlemény.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 12. 08:25, vasárnap | Belföld

Stratégiai partnerséget kötött a 4iG Űr és Védelmi Zrt.-vel a Széchenyi István Egyetem

Stratégiai együttműködési megállapodást írt alá a 4iG Űr és Védelmi Zrt., valamint a győri Széchenyi István Egyetem Budapesten - közölte az egyetem az MTI-vel pénteken.

2025. Október 12. 08:21, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: a mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen

A mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen - írta Orbán Viktor miniszterelnök szombat reggeli Facebook bejegyzésében.

2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld

Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is

Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.