Hírek
2021. Október 20. 08:47, szerda |
Bulvár
Forrás: mti
Mel Brooks folytatja a Világtörténelem című filmjét
Mel Brooks folytatja negyven éve bemutatott Világtörténelem - 1. rész című filmjét - számolt be róla a deadline.com.
A 95 éves, Oscar-díjas művész a Hulu streamingszolgáltató számára készíti el a Világtörténelem - 2. rész című produkciót, de ezúttal egy nyolcrészes sorozat formájában. A forgatókönyvön már októberben elkezdenek dolgozni, a forgatás pedig 2022 tavaszán indulhat.
"Alig várom, hogy újból elmondhassam az igazságot az összes hamis sztoriról, amelyeket történelemként hitettek el a világgal" - közölte Brooks, aki írója és executive producere is lesz a filmnek.
A mozifilmként bemutatott eredeti produkció a történelem különböző pillanatait parodizálta, a kőkorszaktól és a Római Birodalomtól kezdve az Ószövetségen át a francia forradalomig. A főszerepeket Brooks, Dom DeLuise, Madeline Kahn, Harvey Korman, Gregory Hines, Cloris Leachman, Mary-Margaret Humes és Sid Ceasar játszotta.
A második részen is dolgozik majd executive producerként Nick Kroll, Wanda Sykes, Ike Barinholtz, David Stassen és Kevin Salter. A folytatás várhatóan az emberiség történetének francia forradalom után következő bő kétszáz évével foglalkozik majd.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 11:00, kedd | Bulvár
Személyi változás a Nemzeti Sport élén
A Nemzeti Sport Kft. ügyvezetője a tulajdonosi jogokat gyakorló közmédia vezetőjének, Horváth Andrásnak kérésére hétfőn azonnali hatállyal mentesítette a munkavégzés alól Szöllősi Györgyöt, a Nemzeti Sport főszerkesztőjét
2026. Július 03. 16:00, péntek | Bulvár
Havasi Bertalan: a Védvonal intézkedett a Kovács Ákost gyalázó kommentek miatt
2026. Július 02. 08:00, csütörtök | Bulvár
Ákos daganatos betegség miatt lemondja nyári fellépéseit
Idén tavasszal rosszindulatú daganatos betegséget diagnosztizáltak Ákosnál, ezért a Kossuth-díjas dalszerző-énekes a gyógyulás érdekében lemondja valamennyi idei nyári koncertjét -
