Hírek
2022. Július 12. 10:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Megszűntek a korlátozások a tehervonat-baleset után

Megszűntek a korlátozások a hegyeshalmi vasúti fővonalon, Biatorbágy és Herceghalom között kedd hajnaltól zavartalan a forgalom - közölte a Mávinform az MTI-vel.
Azt írták, hogy befejezték a vasárnapi balesetben megsérült pályaszakasz helyreállítását a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon. A szerelvények ismét mindkét vágányon, zavartalanul közlekedhetnek.
A belföldi és a távolsági vonatok már menetrend szerint járhatnak, nem kell pótlóbuszokra átszállni - olvasható a közleményben.
Vasárnap hajnalban összeütközött két tehervonat Biatorbágy és Herceghalom között, a balesetben több kocsi is kisiklott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld
Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték
2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld
Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására
Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.