Hírek
2011. Augusztus 08. 14:21, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Megőrizendő világszínvonal
A hatósági és a méhészeti szakegyesületi vizsgálatok azt mutatják, hogy a hazai méz világszínvonalú, amely minőséget meg kell őrizni.
Az Országos Magyar Méhészeti Egyesület (OMME) idei ellenőrzése azt igazolja, hogy az antibiotikummal szennyezett termékek mára szinte eltűntek a piacról – mondta Bross Péter elnök Jászberényben. A XXIV. Nemzetközi mézvásár és méhésztalálkozón elhangzott előadások elsősorban ezt a témakört járták körül. (lm)
Magyar Nemzet
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
