Hírek
2018. Március 06. 10:09, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Megölte szállásadóját egy férfi a szabolcsi Komorón
Házának pincéjében találtak rá egy 61 éves férfi holttestére hétfőn a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Komorón, a gyilkossággal gyanúsított 53 éves férfit őrizetbe vették - közölte a megyei rendőr-főkapitányság kedden.
A rendőrség honlapján olvasható tájékoztatás szerint az idősebb férfi eltűnését az egyik hozzátartozója jelentette be még március 1-jén. A rendőrök a lakóházhoz tartozó nyári konyha pincéjében találtak rá a férfi holttestére, halálát idegenkezűség okozta.
A bűncselekmény elkövetésével gyanúsított férfit a helyszínen elfogták, a sértett alig egy éve fogadta be otthonába. A férfi részletes beismerő vallomásában azt mondta, február 8-án a tulajdonost a nyári konyhában szóváltás után egy szögvassal többször fejbe ütötte, holttestét pedig a pincében rejtette el, amelyet lakattal lezárt.
A rendőrség indítványozta az őrizetbe vett férfi előzetes letartóztatását az illetékes ügyészségnél.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Gulyás Gergely szerint az Európai Bizottság mindent megtesz a jelenlegi kormány eltakarításáért
2025. Október 29. 07:30, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat
Nemcsak megvédjük, hanem folyamatosan emeljük a nyugdíjakat - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében kedden este.
2025. Október 28. 07:32, kedd | Belföld
Ismét sürgeti az árrésstop kivezetését a kereskedelmi szövetség
Az élelemiszer árak március óta 5 százalék alatti ütemben nőnek, szeptemberben pedig az éttermi árakkal kiegészített infláció is 4,7 százalékra mérséklődött.
