Hírek
2017. Március 31. 17:45, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Meghekkelték a sivatagi harcosok Nyíregyháza honlapját
Hekkertámadás érte Nyíregyháza város hivatalos honlapját, a www.nyiregyhaza.hu oldalt péntek kora délután. A weboldal egy ideig nem volt elérhető, péntek délutántól azonban újra működik.
A weboldalt visszakapcsolták, ott ismét az önkormányzat hírei olvashatóak. A www.nyiregyhaza.hu internetes portálra ismeretlenek többek közt egy zászlóval eltakart emberi ábrázoló fotót töltöttek fel Free Palestine (Szabad Palesztinát) és a Hacked by Desert warriors (Meghekkelték a sivatagi harcosok) feliratokkal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld
A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot
A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.
2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld
Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni
Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld
Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál
A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.
2026. Július 10. 14:00, péntek | Belföld
Közel 2 millióan nézték az elsötétült M1-et
A közösségi médiában is tarolt az M1 médiatörténeti felirata, a megtekintések száma minden adatot összegezve közel 2 millió - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
