Hírek
2013. Augusztus 10. 21:40, szombat |
Helyi
Forrás: MTI
Meghalt a balatonedericsi baleset német áldozatának férje és lánya is
Már három halálos áldozata van a Balatonederics közelében szombat délelőtt bekövetkezett balesetnek, két sérült a kórházba szállítás után meghalt - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Dömölki Zsolt elmondta: egy német házaspár két gyermekkel szombat délelőtt szenvedett balesetet Balatonederics és Nemesvita között a 84-es főúton, amikor a gépkocsit vezető feleség ismeretlen okból áttért a menetirány szerinti bal oldalra és ott összeütköztek egy cseh rendszámú autóval.
A nő a helyszínen életét vesztette, férje és tizenéves lányuk késő délután halt meg a kórházban - tette hozzá a szóvivő.
A baleset helyszínéről összesen hét sérültet, a férfin és a lányon kívül további öt embert vittek a mentőszolgálat munkatársai kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Október 28. 14:54, kedd | Sport
Bartha Brigi 2025 Junior Női Rallycross Bajnoka!
Beszélgetés, a még csak 16 éves rallycross pilótával, Bartha Brigittával, aki az Országos Bajnokság Junior kategóriájában versenyzik.
