Városlista
2026. július 11, szombat - Nóra, Lili

Hírek

2021. December 19. 08:00, vasárnap | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

Maszkos férfiak raboltak ki egy dohányboltot

Maszkos férfiak raboltak ki egy dohányboltot

A nyomozók őrizetbe vették azt a két férfit, akik a gyanú szerint közel hatszázezer forintot vittek el egy dohányboltból.

Két, maszkot viselő férfi ment be december 15-én 21 óra után pár perccel egy siófoki dohányboltba, ahol az eladót bántalmazták és megfenyegették, hogy megkéselik, ha nem adja át a bevételt. Miután a rablók a kasszából megszerezték a pénzt, elmenekültek a helyszínről - közölte a rendőrség.

A nyomozók a szemle során lefoglalták a bolt, és a környéken lévő kamerák felvételeit is. A rögzített nyomok és a felvételek elemzése alapján a fejér megyei rendőrök segítségével sikerült azonosítani, és december 17-én este elfogni a feltételezett elkövetőket. A dégi és a mezőszilasi lakosokat lakhelyükről előállították a Siófoki Rendőrkapitányságra, ahol a 23 éves R. Imrét és a szintén 23 éves K. Márkot rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, majd - bűnügyi őrizetbe vételük mellett - előterjesztést tettek letartóztatásuk indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek

Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban

A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak

2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek

BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el

Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.

2026. Június 30. 07:14, kedd | Kék hírek

Aranykonvoj - Hajdu Jánost gyanúsítottként hallgatták ki