Hírek
2013. Július 22. 07:15, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Ma délelőtt rövid időre lezárják a Lánchidat

a délelőtt több mint fél órára lezárják a Lánchidat, majd a Budai Várba vezető Hunyadi János utat, mert a Nándorfehérvári diadal emléknapja alkalmából rendezvényt tartanak a fővárosban.
A forgalomkorlátozás a járműforgalom mellett a 16-os és 105-ös buszok, valamint a D11-es és D12-es menetrendszerinti hajójáratok közlekedését is érinti.
Hétfőn 9 óra 50 perc és 10 óra 30 perc között lezárják a Széchenyi István tér-Lánchíd-Clark Ádám tér útvonalat. A zárást a felvonulók elhaladása után folyamatosan oldják fel.
A D11-es, D12-es hajók: fél kilenc és 11 óra között rövidebb útvonalon közlekednek Újpest, Árpád út illetve a Rómaifürdő és a Jászai Mari tér között.
A 16-os autóbuszok 9 óra 50 perc és 10 óra 20 perc között az Erzsébet hídon át közlekednek, a Deák Ferenc tér irányában a Clark Ádám tér-Krisztina körút-Erzsébet híd-Széchenyi István tér, a Széll Kálmán tér irányában pedig a Deák Ferenc tér-Kossuth Lajos utca-Erzsébet híd-Attila út-Dísz tér útvonalon.
A 16-os buszok 10 óra 20 perctől 11 óráig a Széll Kálmán tér irányában a Hunyadi utat elkerülve, az Alagút-Attila út-Mikó utca-Palota út-Dísz tér útvonalon haladnak.
A 105-ös autóbuszok 9 óra 50 perc és 10 óra 20 perc között szintén az Erzsébet hídon át közlekednek, a Gyöngyösi utca irányában a Clark Ádám tér-Krisztina körút-Erzsébet híd-Széchenyi István tér, az Apor Vilmos tér irányában pedig a Deák Ferenc tér-Kossuth Lajos utca-Erzsébet híd-Döbrentei tér-Alagút utca útvonalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 31. 08:34, vasárnap | Belföld
ÉKM: fontos szakaszához érkezett a déli körvasút építése
2025. Augusztus 31. 08:33, vasárnap | Belföld
MÁV: az utószezonban is sűrűbben indulnak a vonatok a Balaton felé
2025. Augusztus 30. 09:18, szombat | Belföld
Megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat
Hétfőn megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 (ADHU 25) nagyszabású országvédelmi gyakorlat, amely a rendszerváltás óta a Magyar Honvédség legnagyobb, legfontosabb és legkomplexebb művelete
2025. Augusztus 30. 09:16, szombat | Belföld
Lázár János: a nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk
A nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk - jelentette ki az építési és közlekedési miniszter a Lázárinfó Extra címmel tartott pénteki fórumán a tihanyi Tranzit fesztiválon.