Hírek
2011. December 06. 16:31, kedd |
Helyi
Forrás: klubradio.hu
Életveszélyben egy család - kigyulladt a házuk
Hárman életveszélyesen megsérültek, amikor kigyulladt egy családi ház Veszprém Szabadságpuszta városrészében.
Képekkel frissítve!
Nátrán Albin, az Országos Mentőszolgálat mentésvezetője elmondta: a tűzben két felnőtt és egy 8-9 éves gyermek szenvedett életveszélyes égési sérüléseket. A mentőszolgálat munkatársai három mentőhelikopterrel, két rohamkocsival és két mentőautóval vannak jelen a helyszínen, és megkezdték a sérültek ellátását. A három embert a sérüléseik miatt valószínűleg Budapestre szállítják - tette hozzá.

Bakos György, a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője azt közölte, hogy egy hatvan négyzetméteres családi ház tizenöt négyzetméteres szobája gyulladt ki, a tűz keletkezésének okát szakértők bevonásával vizsgálják. Tájékoztatása szerint a veszprémi tűzoltókat nem sokkal dél után riasztották a szabadságpusztai házhoz, a tüzet azóta eloltották.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 05. 15:00, csütörtök | Sport
Emlékévvel és kiállítással tisztelegnek a száz éve született Grosics Gyula előtt
Grosics Gyula születésének századik évfordulóján, a róla elnevezett újbudai általános iskolában Lomnici Zoltán, az Aranycsapat Testület elnöke meghirdette szerdán a Grosics100 emlékévet.
2026. Február 05. 14:00, csütörtök | Külföld
Donald Trump: rendkívül jó a személyes viszonyom a kínai elnökkel
Donald Trump amerikai elnök kijelentette szerdán, hogy \"rendkívül jó személyes kapcsolat\" fűzi Hszi Csin-ping kínai elnökhöz, és mindketten tudatában vannak annak, hogy mennyire fontos, hogy ez így is maradjon.
