Hírek
2019. Október 11. 19:04, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Légi gyakorlat tart a honvédség Dóc térségében

Gyakorlatot tart a Magyar Honvédség, ezért megnövekedett hanghatásra és légi forgalomra kell számítani Dóc térségében jövő hét elején - tájékoztatta a Honvédelmi Minisztérium (HM) pénteken az MTI-t.
Közleményük szerint hétfőn és kedden a Dóc térségében lévő lőtér és gyakorlótér területén nemzetközi és hazai légi kutató-mentő gyakorlatot tart a Magyar Honvédség.
A honvédség törekszik arra, hogy a lehető legkisebb mértékben zavarja az állampolgárok nyugalmát - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld
E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás
Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.
2025. Július 08. 10:39, kedd | Belföld
Vihar - OKF: csaknem háromezer viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei
A kedd hajnali órákig 2932 viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei, valamint az önkormányzati és az önkéntes tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.
2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld
NAV: július 5-től változik néhány adószabály
Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.
2025. Július 07. 11:00, hétfő | Belföld
Meteorológia: hétfőn hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki hétfőn szinte az egész országban - derül ki a HungaroMet Zrt. vasárnapi veszélyjelzéséből.