Hírek
2011. Szeptember 12. 13:25, hétfő |
Helyi
Forrás: mti
Leégett egy családi ház Öskün
Leégett egy családi ház a Veszprém megyei Öskü községben hétfőn; senki nem sérült meg - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.
A 8-as főút mellett lévő lakatlan ház eddig ismeretlen okból kigyulladt, a tetőszerkezete leégett, a tűz átterjedt egy melléképület tetőzetére is - mondta a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság ügyeletese. Kővári László közlése szerint a veszprémi, a pétfürdői és a balatonfűzfői tűzoltók igyekeztek megfékezni a lángokat húsz emberrel és öt járműfecskendővel.
A 8-as főutat rövid időre lezárták, de már zavartalan a forgalom. A tűz keletkezésének okát vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 30. 09:54, kedd | Életmód
A háziállatok védelmére hívják fel a figyelmet a szilveszteri tűzijátékok idején az állatvédők
A háziállatok védelmére hívja fel a figyelmet a szilveszteri tűzijátékok és petárdázások idején az Orpheus Állatvédő Egyesület és a Rex Alapítvány.
2025. December 30. 09:51, kedd | Külföld
Kreml: Moszkva egyetért Donald Trumppal abban, hogy közel a rendezés
Moszkva egyetért Donald Trump amerikai elnöknek azon kijelentésével, miszerint a felek közel állnak az ukrajnai konfliktus rendezéséhez, és a tárgyalások végső szakaszban vannak
2025. December 30. 09:50, kedd | Belföld
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én 11 órakor. A hírt a kormányfő a Facebook oldalán tette közzé hétfőn.
