Hírek
2021. November 08. 07:00, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/tv2
Koronavírus elleni tablettát készített a Pfizer

Szájon át bevehető koronavírus elleni gyógyszert készített a Pfizer.
A gyógyszergyártó az új készítménnyel már kísérletezett koronavírus betegeken, és úgy tűnik, használ. A kutatások azt mutatják a gyógyszer 89 százalékkal csökkentette annak a lehetőségét, hogy a fertőzött kórházba kerül vagy meghal. A legtöbb szakember szerint viszont a megelőzés a fontos: vagyis hogy mindenki oltassa be magát – számolt be minderről a tenyek.hu.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.