Hírek
2022. Július 17. 16:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Kiégett egy üzemépület Hajdúhadházon
Kiégett egy hatszáz négyzetméteres üzemépület és a benne tárolt tárgyak Hajdúhadházon vasárnap hajnalban - ismertette honlapján a katasztrófavédelem.
A tűz még szombaton éjjel keletkezett a Hunyadi utcai épületben, a lángok átterjedtek egy kétszázötven köbméteres portárolóra is.
A tűzoltók öt vízsugárral fékezték meg a tüzet, oltás közben egy gázpalackot is sikerült kihozniuk az épületből.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld
Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita
2026. Május 23. 13:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a kormány elkötelezett a Budapest Airport bővítése mellett
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
