Hírek
2011. Szeptember 16. 07:17, péntek |
Belföld
Forrás: OrientPress
Kevés embert lakoltatnak ki Heves megyében
Huszonöt ingatlant árvereztek el Heves megyében az elmúlt fél évben. Ami a követeléseket illeti, összességében több mint ötmillió forint miatt indult eljárás a régióban - írja a Heves Megyei Hírlap.
A Magyar Bírósági Végrehajtási Kamara statisztikái alapján az eredményes ingatlanárveréseknél 5–10 százalékban került sor kilakoltatásra. 2006 óta folyamatosan emelkedik az otthontalanná váltak száma Magyarországon, ám a legtöbb esetben csak ötszázezer forint alatti, zömében közüzemi hátralékokból álló tartozás okoz gondot. Az előző években tapasztalt adatokhoz képest az idei számok nem mutatnak változást.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 15. 11:00, szerda | Belföld
Felmentette a MÁV igazgatósági elnökét Vitézy Dávid
Keddi hatállyal felmentette Lepsényi István eddigi igazgatósági elnököt és Parragh László igazgatósági tagot Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok nagykereskedelmi ára
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok literenkénti nagykereskedelmi ára: a benzin bruttó 14 forinttal, a gázolaj bruttó 7 forinttal drágul - írta a holtankoljak.hu kedden.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Az Európai Bizottságtól várja a Fidesz, hogy elítélje a kormányt
A Tisza-kormány Európában példátlan módon bontja le a magyar demokráciát, korlátozza a demokratikus politikai versenyt és szűkíti a választójogot Magyarországon
2026. Július 15. 07:39, szerda | Belföld
Vb-2026 - Spanyolország a franciák legyőzésével a döntőben
Az Európa-bajnok spanyol válogatott 2-0-ra legyőzte a francia csapatot kedden a labdarúgó-világbajnokság dallasi elődöntőjében.
