Hírek
2023. December 30. 08:33, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Két lépésben emeli az üzemanyag árakat a Mol
A Mol a magyar családok támogatása érdekében fokozatosan érvényesíti kiskereskedelmi áraiban a jövedéki adó változását - tájékoztatta az olajtársaság az MTI-t pénteken.
Közleményében a cég emlékeztet: a jövedéki adó az európai uniós és magyar jogszabályokkal összhangban 2024. január 1-jén literenként 41 forinttal emelkedik a benzin és a gázolaj termékeknél.
A Mol ugyanakkor első lépésben január 1-jén 41 forint helyett átmenetileg 20 forinttal emeli az üzemanyagok literenkénti árát, majd január 15-én további 21 forinttal.
Orosz András, a Mol kiskereskedelmi igazgatója a közleményben hangsúlyozta: a Mol hosszú távon gondolkodik, és a vásárlók érdekeit helyezi előtérbe. A jövedéki adó fokozatos beépítésével szeretnének segítséget nyújtani a családoknak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot
A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.
2026. Március 09. 10:00, hétfő | Belföld
Iráni konfliktus - Szijjártó Péter: 76 utassal a fedélzetén landolt a mai mentesítő járatunk Budapesten
Hetvenhat utassal a fedélzetén landolt \"a mai mentesítő járatunk Budapesten\" - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter vasárnap este a Facebook-oldalán.
2026. Március 09. 07:31, hétfő | Belföld
Két független jelöltet győzött le a Fidesz Kazincbarcikán
Orbán Viktor a Tisza felett aratott hatalmas győzelemről ír közösségi oldalán.
2026. Március 08. 13:00, vasárnap | Belföld
NVI: a 106 egyéni választókerületben 872 jelöltet jelentettek be
Lejárt az egyéni választókerületi jelöltállítás, továbbá az országos listaállítás határideje is, a 106 egyéni választókerületben 872 jelöltet jelentettek be - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az MTI-vel szombat este.
