Városlista
2026. június 24, szerda - Iván

Hírek

2015. Június 12. 07:15, péntek | Belföld
Forrás: MTI/fotó:illusztráció

Két embert késeltek meg a fővárosban

Két embert késeltek meg a fővárosban

Egyelőre tisztázatlan körülmények között két férfi szúrt sérülést szenvedett csütörtök este, a főváros II. kerületében - közölte az ORFK Kommunikációs Szolgálata az MTI-vel.

A rendőrség közölte: a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a 4-es villamos Széna tér és Mechwart liget megálló közötti szakaszán szóváltás alakult ki több ember között.
A két férfi ezt követően szenvedett szúrt sérüléseket - tették hozzá.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság nyomozói megkezdték a helyszíni szemlét és az adatgyűjtést az ismeretlen elkövetők felkutatása érdekében.

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) Facebook-oldalán közölte, hogy a egy ideig a 4-es és a 6-os villamos helyett pótlóbusz közlekedett a Jászai Mari tér és a Széll Kálmán tér között. A korlátozást azóta feloldották.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld

Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot

A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.

2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld

Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére

2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld

Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán

Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.

2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld

V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért

A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.