Hírek
2011. Augusztus 23. 14:45, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Kemény Dénes irányítja a világválogatottat
Kemény Dénes irányítja a vízilabda világválogatottat a Franciaország elleni gálamérkőzésen.
A két gárda annak alkalmából csap össze, hogy a Marseille csapata most ünnepli fennállásának 90. évfordulóját. A világválogatottban két magyar játszik majd: Varga Dénes és Varga Dániel. A találkozót szeptember 10-én rendezik a francia kikötővárosban. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 07:22, csütörtök | Sport
Vb-2026 - A címvédő Argentína a hajrában fordított az angolok ellen, és a döntőbe jutott
A címvédő argentin válogatott hátrányba került a második félidő elején, végül azonban 2-1-re legyőzte az angol csapatot szerdán a labdarúgó-világbajnokság atlantai elődöntőjében.
2026. Július 15. 15:00, szerda | Sport
A következő szezonban is az M4 Sport közvetíti a magyar labdarúgás legfontosabb mérkőzéseit
A következő, 2026-2027-es szezonban is az M4 Sport közvetíti a magyar labdarúgás legfontosabb mérkőzéseit - tájékoztatta az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedden az MTI-t.
2026. Július 12. 09:04, vasárnap | Sport
Vb-2026 - A címvédő Argentína emberelőnyben, de a hosszabbításban gyűrte le a svájciakat
A címvédő argentin válogatott csaknem egy órán keresztül emberelőnyben játszva, hosszabbítás után 3-1-re legyőzte a svájci csapatot a labdarúgó-világbajnokság Kansas Cityben rendezett negyeddöntőjében.
2026. Július 12. 09:02, vasárnap | Sport
Bellingham duplájával az angol válogatott Norvégiát kiejtve elődöntős
Az angol válogatott Jude Bellingham duplájával hosszabbítás után 2-1-re legyőzte a norvég csapatot szombaton a labdarúgó-világbajnokság Miamiban rendezett negyeddöntőjében.
