Hírek
2021. Május 23. 08:11, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Kedves Maszk! Viszontlátásra!
Megvan az ötmilliomodik beoltott magyar állampolgár is, ezért az operatív törzs úgy döntött, hogy szombattól nem kell többé maszkot viselni a közterületeken
- jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök a Facebookon közzétett videoüzenetében.
A kormányfő úgy fogalmazott, ez a döntés azt jelenti, hogy "búcsút inthetünk a maszkunknak, elköszönhetünk tőle. Itt a vége, fuss el véle".
A miniszterelnök emlékeztetett, hónapok óta mondják, hogy "ha vissza akarjuk kapni a normális, egészséges, derűs életünket, akkor a vírussal szemben az oltással védekezhetünk sikeresen".
"Ezt a célt most elértük!" - jelentette ki Orbán Viktor, majd köszönetet mondott mindenkinek, aki beletette ebbe a munkáját, köztük azoknak is, akik vállalták, hogy beoltatják magukat.
A miniszterelnök arra kérte azokat, akik még nem oltatták be magukat, hogy az eredmények megőrzése érdekében vegyék fel az oltást.
"Kedves Maszk! Viszontlátásra! Goodbye!" - zárta videoüzenetét Orbán Viktor.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
