Hírek
2011. December 08. 20:25, csütörtök |
Helyi
Forrás: VMRFK
Illegális droglabor Balatonalmádiban - Videóval!

Újabb kábítószerrel kereskedő banda került rendőrkézre.
Videó felvételek a helyszínről cikkünkben!
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság és a Balatonalmádi Rendőrkapitányság beosztottaiközösen ütöttek rajta azon a balatonalmádi „kábítószerüzemen”, melyet hosszabb megelőző nyomozás során vontak látókörükbe. A rendőrök előállítás közben lepték meg az elkövetőket, akiktől a családi házban berendezett laboratóriumban házilag gyártott kábítószert – feltehetően amfetamint –, s több, az előállításhoz szükséges eszközt és vegyi anyagot foglaltak le. Házkutatást tartottak az ügy kapcsán felmerülő más lakásokban is, amelyekben szintén kábítószergyanús anyagokat találtak.
Az első helyszínen elfogott négy főt (két férfit és két fiatal nőt) a Balatonalmádi Rendőrkapitányságra állították elő. Az eljárás jelen szakaszában mind a négy személy a jelentős mennyiségű kábítószerrel való visszaélés bűntettének elkövetésével gyanúsítható, a bűncselekményben betöltött szerepük azonban további vizsgálat tárgyát képezi. A Veszprémi Városi Bíróság a két férfi a 26 éves H.Z. és a 32 éves E.R.E. előzetes letartóztatását rendelte el.
A lefoglalt eszközök és anyagok szakértői vizsgálata jelenleg is zajlik. A nyomozást az ügyben a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság folytatja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Május 23. 07:35, péntek | Sport
Premier League - Kerkez Milos a szezon álomcsapatában
Kerkez Milos, a Bournemouth magyar válogatott védője bekerült az angol labdarúgó-bajnokság hivatalos honlapjának álomcsapatába.
2025. Május 23. 07:34, péntek | Sport
Ismét felveheti a Videoton nevet a székesfehérvári labdarúgócsapat
A Videoton Holding Zrt. hozzájárult ahhoz, hogy a székesfehérvári labdarúgócsapat ismét a Videoton nevet használja.
2025. Május 23. 07:33, péntek | Külföld
Az amerikai kormányzat megvonja a Harvard Egyetem jogát a külföldi diákok fogadására
Az amerikai kormányzat megvonja a Harvard Egyetem jogát a külföldi diákok fogadására részben \"terroristapártoló\" tevékenység miatt - közölte a belbiztonsági minisztérium csütörtökön.