Hírek
2018. Január 22. 09:54, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Idén jelentősen előrehalad az iskolák digitális fejlesztése

Egy 35 milliárd forintos uniós projektnek köszönhetően idén jelentősen előrehalad az iskolák sávszélesség-bővítése és wifi-lefedettsége
- erről beszélt Maruzsa Zoltán, az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) helyettes államtitkára az M1 aktuális csatorna hétfő reggeli műsorában.
A helyettes államtitkár elmondta, hogy idén először önálló standdal jelentkezik Magyarország a londoni oktatástechnikai és módszertani vásáron.
A rendezvényen 70 ország képviselteti magát és mintegy 35 ezer vendéget várnak. A magyar delegációban 50 pedagógus is helyet kapott - mondta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 12. 08:25, vasárnap | Belföld
Stratégiai partnerséget kötött a 4iG Űr és Védelmi Zrt.-vel a Széchenyi István Egyetem
Stratégiai együttműködési megállapodást írt alá a 4iG Űr és Védelmi Zrt., valamint a győri Széchenyi István Egyetem Budapesten - közölte az egyetem az MTI-vel pénteken.
2025. Október 12. 08:21, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen
A mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen - írta Orbán Viktor miniszterelnök szombat reggeli Facebook bejegyzésében.
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.