Hírek
2021. Augusztus 28. 12:54, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Holttestet találtak a Tiszában, a rendőrség a lakosság segítségét kéri
Holttestet találtak a Tiszában Tiszabecsnél még július 2-án, a rendőrség a lakosság segítségét kéri az ismeretlen személyazonosságú nő azonosításához.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon azt írta: a nőnél azonosítására alkalmas iratok nem voltak. A haláleset ügyében a Fehérgyarmati Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárást indított.
Az elhunyt nő 60 év körüli, 152 centiméter magas, telt testalkatú, barna hajú, képen is bemutatott fülbevalót viselt. Bal szemöldöke fölött egy korábbi gyógyult sérülés található. A fehérgyarmati kapitányság azt kéri, hogy aki a leírás alapján segíteni tud az elhunyt azonosításában, jelentkezzen náluk személyesen vagy hívja a 06-42-524-600-as telefonszámot, illetve a 112-es központi segélyhívószámot. A Telefontanú éjjel-nappal ingyenesen hívható 06-80-555-111-es zöldszámán is lehet bejelentést tenni, a névtelenség megőrzésével - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 16:00, szombat | Belföld
Mától lehet leadni a levélszavazatokat a kijelölt külképviseleteken
2026. Március 28. 14:00, szombat | Belföld
A Nézőpont szerint változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között
Változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között, míg a DK és a Mi Hazánk elnökének népszerűsége is meghaladja a parlamentbe jutási küszöböt
2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon
A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk
