Városlista
2025. május 23, péntek - Dezső

Hírek

2022. Augusztus 25. 15:01, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay

Hepatitis miatt visszahívtak egy terméket a boltokból

Hepatitis miatt visszahívtak egy terméket a boltokból

Hepatitis A vírus esetleges jelenléte miatt az Ardo Hungary Kft. visszahívta a forgalomból a 2,5 és az egy kilogrammos gyümölcsös mix gyorsfagyasztott termékét

- hívta fel a figyelmet a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) csütörtökön. A hivatal a honlapján olvasható tájékoztatójában kiemelte: a visszahívás a 2,5 kilogrammos terméknél a 2024. májusi, az egy kilogrammos árunál pedig a 2024. novemberi minőségmegőrzési idejű árucikkekre vonatkozik.

Az élelmiszerlánc-biztonsági hivatal arra kéri a vásárlókat, hogy a fenti azonosítókkal rendelkező termékeket ne fogyasszák el.

További információkat a visszahívásról a hivatal honlapján lehet találni.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld

NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett

Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.

2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld

Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell

A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon

2025. Május 23. 07:22, péntek | Belföld

OGY - A jövő évi költségvetés megalapozásáról és az adótörvényekről is tárgyal a parlament

A jogi személyekről, a jövő évi költségvetés megalapozásáról, az adószabályokról és a nemzeti bankról szóló törvény módosításáról is tárgyal pénteki ülésén az Országgyűlés.

2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú

A türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú, ha olcsó energiát szeretnénk, ahhoz barátok kellenek, nem ellenségek - jelentette ki a miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.