Hírek
2017. Január 14. 10:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Havasak, hókásásak a főutak, korlátozták a teherautó-forgalmat
A Magyar Közút információs szolgálata szerint a havazásban érintett területeken, illetve a Dunántúl déli részén havasak, letaposott havasak, hókásásak,
illetve latyakosak a főutak, a teherjárművek forgalmát több főúton is korlátozták.
Az Útinform szombati tájékoztatása szerint a gyorsforgalmi utak általában sónedvesek, az M3-as autópálya káli szakaszán hókásás, az emődi szakaszon havas a burkolat.
Több helyen korlátozás van érvényében az utakon. Fejér megyében Bicske és Zsámbék között, Pest megyében a 102-es főúton az M1-es autópályától Pilisjászfalun a 10-es főútig, a 8102-es jelű úton az 1-es főúttól Budakalászig nem közlekedhetnek a 7,5 tonnánál nehezebb teherjárművek, a magyar-horvát határon már csak Barcsnál korlátozzák ezen járművek kilépő forgalmát.
A fővárosban a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) közlése szerint a főutak burkolata vizes, de a mellékutcákban és a magasabban fekvő területeken jeges, síkos szakaszok is vannak, a BKK járatai menetrend szerint közlekednek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld
NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését
Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.
2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre
Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.
2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!
"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.
