Hírek
2022. Február 26. 08:59, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Halálra gázoltak egy 45 éves férfit Pirtón

Halálra gázoltak egy 45 éves férfit Pirtón - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy egy kisteherautó sofőrje az Új utcában egy, az út mellett elhagyott kerékpárra lett figyelmes, és későn észlelte az úton fekvő 45 éves férfit, aki a kocsija alá szorult.
A kiérkező rendőrök az úton egy ismeretlen autó lökhárítójának egy részét és további anyagmaradványokat is megtalálták, így felmerült a gyanú, hogy egy másik gépkocsi üthette el korábban a férfit.
A rendőrök pár házzal távolabb megtalálták az elhagyott elemekhez tartozó járművet. A házban felkeltették az ott lakó, ittas férfit, aki elmondta, hogy hazafele ment, amikor valami csattanást hallott, de nem foglalkozott vele és beállt az udvarába.
A sofőrt előállítják a rendőrök.
A baleset körülményeit büntetőeljárás keretében a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság vizsgálja - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld
NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett
Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.
2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld
Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell
A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon
2025. Május 23. 07:22, péntek | Belföld
OGY - A jövő évi költségvetés megalapozásáról és az adótörvényekről is tárgyal a parlament
A jogi személyekről, a jövő évi költségvetés megalapozásáról, az adószabályokról és a nemzeti bankról szóló törvény módosításáról is tárgyal pénteki ülésén az Országgyűlés.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Háborúellenes költségvetésnek nevezte el Nagy Márton a jövő évi büdzsét
Háborúellenes költségvetésnek nevezte a 2026-os költségvetést a nemzetgazdasági miniszter a törvényjavaslat szerdai általános vitájában az Országgyűlésben.