Hírek
2018. December 29. 19:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt egy embert a vonat Velencén

Halálra gázolt egy embert egy vonat szombat délután a velencei vasútállomáson, a székesfehérvári vasútvonalon utazóknak 15-20 perces késésekre kell számítaniuk - közölte a katasztrófavédelem és a Mávinform.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóságnak az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint az elgázolt ember a helyszínen meghalt.
A Mávinform a MÁV-csoport honlapján azt írta: a helyszínelés miatt a Kápolnásnyék-Gárdony szakaszon a vonatok csak egy vágányon közlekedhetnek, ezért 15-20 perces késésekre kell számítani a Budapest-Székesfehérvár vonalon. Egy Budapestről Veszprémbe tartó gyorsvonat gázolt - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 02. 07:51, szerda | Belföld
Száz mozdonyt szerez be a MÁV 2026 végéig, ebből harminc már megérkezett
Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megérkezett és közülük 24 forgalomba is állt
2025. Július 02. 07:49, szerda | Belföld
Júliustól hátrányos helyzetű családokat lehet támogatni a REpont automatákon keresztül
Júliustól a REpont automatáknál leadott palackok után járó visszaváltási díjat hátrányos helyzetű családok megsegítésére és gyermekek fejlesztésére lehet felajánlani
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal